Praktické

Jak zjistit a ověřit stav kreditu – O2, Vodafone, T-Mobile

< 1 min čtení

Jak zjistit a ověřit stav kreditu – O2, Vodafone, T-Mobile

I když se už pro mnohé z nás může zdát kredit trochu archaickou záležitostí, pořád existují lidé, kterým se vyplatí.

Kredit má své výhody, i když je volání i služby telefonu dražší než při zakoupení určitého balíčku dat. Protože v dnešní době, kdy už má každý předplacený tarif, může být jednodušší požádat své přátele, ať vám po prozvonění zavolají zpět z jejich předplaceného tarifu. Další výhodou je, že peníze, které provoláte, máte více pod kontrolou.

Pokud tedy víte, jak zjistit stav kreditu…

Jak zjistit stav kreditu O2

  • Společnost O2 nabízí jednoduchou a rychlou možnost získání stavu kreditu. Stačí si na svém telefonu vytočit číslo *101*# a jakoby zavolat. Odpovědí je SMS s výší stavu vašeho kreditu.
  • Stejným způsobem můžete zjistit také cenu posledního hovoru (který se nemusí ještě v konečném stavu kreditu zobrazit, pokud jste ho zjišťovali hned po zavolání) – číslo je *104*1#.

Jak zjistit stav kreditu T-mobile

  • Postup je velmi podobný, jako u O2 – stačí si vyťukat *101# a odeslat jako hovor. Výše kreditu vám přijde v SMS zprávě.

Jak zjistit stav kreditu Vodafone

  • U tohoto telefonního operátora stačí vyťukat *22# a odeslat jako hovor.
  • Vodafone poskytuje ale hned několik možností, jak zjistit výši svého kreditu – jeden z dalších způsobů je prostřednictvím SMS. Zde pošlete SMS ve tvaru KOLIK KREDIT na telefonní číslo 7700.
  • Taktéž menu Můj Vodafone poskytuje možnost zjištění výše kreditu a to v sekci Útrata a Vyúčtování -> Aktuální útrata a čerpání.

Nízký kredit

Většina telefonních operátorů vás upozorní na nízký stav kreditu sami o sobě – například Vodafone posílá svým zákazníkům SMS, pokud výše jejich kreditu poklesne pod 50 Kč. U ostatních operátorů je typické hlášení, které vyzývá k dobití kreditu, pokud se snažíte někomu volat a máte nízký kredit.

Náhled lekcí kurzu o blogování

Chceš se živit blogováním?

Nemusíš být celebritou, aby tě blog mohl živit.
Ke slušným ziskům stačí i malá návštěvnost.

Stačí se naučit, jak vydělávat pomáháním svým čtenářům.

Jak na to?
 
Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *