X

Jak zjistit nevěru (Znaky nevěry) – Manžela nebo manželky

2 min čtení

Jak zjistit nevěru (Znaky nevěry) – Manžela nebo manželky

Každý z nás měl období, kdy se mu vztah nevyvíjel tak, jak by chtěl. Ponorka se objeví jednou za čas v každém vztahu. A to jsou chvíle, kdy nás napadne, jestli naše drahá polovička nemá někoho jiného.

V tomto článku si shrneme nejčastější znaky, podle kterých poznáte, že je vám partner nevěrný.

Důležité ale je, nepodléhat příliš žárlivosti a snažit se přemýšlet. Tím, že svému partnerovi budete neustále předhazovat, že je vám nevěrný a že už vás nemá rád, vztahu rozhodně nepomůžete.

Nejčastější znaky nevěry

1. Partner se o sebe začal více starat – vždy, když jde ven, pečlivě se navoní a učeše. Může také začít s návštěvou posilovny, kadeřnice, výživového poradce nebo jiné zkrášlující služby. Toto všechno dělá ve větší míře, než kdykoli předtím (tj. pokud o sebe partner vždycky dbal, není třeba toto projevovat jako známku nevěry).

2. Dárky – dříve jste si dávali dárky pouze k nějaké příležitosti – Vánoce, narozeniny, jmeniny, výročí… Nyní vám ale partner jen tak přinese kytici růží, šperk nebo nějaký jiný dárek. To může vypovídat o jeho špatném svědomí. Existuje ale i možnost, že se snaží opět povzbudit váš vztah.

3. Nová hesla na mobil, sociální sítě a e-mail – ačkoli jste předtím znali veškerá partnerova hesla, nyní si je změnil. Opět si dejte pozor – někteří lidé jsou prostě opatrní a čas od času si svá hesla mění, nejedná se o 100 % důkaz nevěry.

4. Historie volání a zpráv – pokud je partner chytrý, tak si všechny zprávy od svého milence nebo milenky ihned smaže. Výsledkem tak je prázdný telefon – a to může být podezřelé.

5. Zvýšená pozornost z partnerovy strany – zejména na začátku nevěry se partner, který podvádí, cítí vinen. Proto vás zahrnuje pozorností, jestli nechcete s něčím pomoct, je potřeba něco udělat, někam zajet, něco zařídit?

6. Časté hádky – partner na jednu stranu cítí pocit viny, na druhou stranu má ale nový vztah, a tak se to v něm pere. Je více náladový, což vyúsťuje v hádky, které často končí zmíněním se o rozchodu.

Myslete na to, že znaky nevěry ještě neznamenají důkazy nevěry. Proto buďte obezřetní se svými závěry.