X

5 tipů na dokonalý dárek (nejen) k Valentýnu

2 min čtení

5 tipů na dokonalý dárek (nejen) k Valentýnu

Hledáte, co své polovičce nebo blízkým darovat k Valentýnu či jiné příležitosti? Únor je náročný měsíc a darováním trochy té radosti uděláte radost sobě i vašim blízkým. Pojďte se inspirovat trochu netradičními dárky, které udělají radost nejen během Valentýna.

Pro milovníky dobrého jídla i vaření

Někdo bere čas strávený v kuchyni jako nepříjemnou povinnost. Ti ostatní si ho umí užít. Příprava dobrého jídla pro milovanou rodinu a přátele totiž dovede být skutečně zábavným zážitkem. Zvlášť, pokud máte vybavení, které je nejen praktické, ale udělá i radost. Přesně sem spadají (vedle kvalitních nožů, bez kterých se žádná kuchyně neobejde) formy na pečení od značky Nordic Wave.

Tahle designovka je snem snad každého milovníka vlastnoručně upečených dobrot. Nejenže skvěle ozdobí kuchyň, ale pochoutky upečené v těchto formách mají skutečný styl.

Že váš protějšek místo tvoření raději konzumuje? Kvalitní pochoutkou nesáhnete vedle nikdy. Co to letos zkusit se skutečně kvalitní čokoládou, která se rozplývá na jazyku? A pšššt, ale věděli jste, že taková dobrá čokoláda je také jedním z nejlepších afrodiziak?

Překvapte své blízké zajímavým výletem

Máte doma minimalistickou duši, která o nic nestojí a materialistický dárek jí více než radost způsobí bolehlav?

I pro takové případy máme řešení. Udělejte si den jen pro sebe a vydejte se na výlet za poznáním krás České republiky. Že už máte procestováno vše?

To bychom se tedy hodně divili! Nechte se inspirovat tipy na výlet a užijte si chvilky zachumlaní v teplém oblečení, s horkým nápojem v termosce, jen s vaší partnerkou či partnerem. To je možná ten nejlepší dárek, na který jen tak nezapomenete.

Nejcennější dárek? Kvalitní odpočinek

Tohle ocení zvláště ti, kteří ne a ne najít chvilku na kvalitní spánek. Věděli jste, že na kvalitu spánku má vliv především hormon melatonin, který řídí naše biologické hodiny? Ten reaguje především na světlo, takže ložnice se zatemňovacími závěsy a bez elektroniky by měla být samozřejmostí.

Ke kvalitnímu spánku však přispívá také kvalitní polštář, na kterém se nebudete příliš kroutit a lámat si krk. Ale nic z toho není zrovna ideálním Valentýnským dárkem.

Co takhle zkusit luxusní povlečení, které přímo svádí k tomu ponořit se do sladkého spánku a mobil zapomenout v obýváku?

Měkké dárky jsou letos opět v módě!

Vedle ale nesáhnete ani s měkkým dárkem. Kvalitní outletové oblečení a doplňky v podobě kabelek, peněženek a mnoha dalšího od těch nejlepších módních návrhářů potěší každého módního nadšence. Jen si dejte pozor. Jako vždy při výběru podobného dárku je extrémně důležité znát nejen vkus toho, komu chcete designový kousek věnovat, ale v případě oblečení i jeho správnou velikost.

5/5 - (6 votes)